مشاوره تلفنی

مشاوره انلاین دکتر تبریزی اریتمی

متخصص تپش قلب و ضربان قلب بالا و پایین دکتر مریم تبریزی

متخصص تپش قلب دکتر مریم تبریزی فوق تخصص قلب و عروق و آریتمی آماده ارائه بهترین خدمات تشخیصی و درمانی به بیماران محترم بصورت حضوری و یا مجازی می باشد.

تپش قلب ناشی از آریتمی در طب مدرن قابل درمان است. برای اغلب آریتمی ها درمان ابلیشن ( سوزاندن ) بکار می رود و درمان دارویی برای آریتمی های مقاوم به درمان ابلیشن استفاده می شود. درمان اولیه و انتخابی برای اکثر آریتمی های دهلیزی ابلیشن می باشد. در صورتیکه ضربان قلب پایین و کند یاشد درمان دارویی یا پیسمیکر ( باتری قلبی ) تجویز می شود.

در صورتیکه شما قبلا از طریق سایت مشاوره تلفنی شدید و ساکن شهرستان هستید و امکان ویزیت و مشاوره حضوری برایتان امکان پذیر نیست و نیاز به مشاوره مجدد برای درمان دارید می توانید از مشاوره تلفنی دکتر تبریزی متخصص تپش قلب استفاده کنید .
*** توجه توجه *** بیماران جدید از طریق مشاوره تلفنی به هیچ عنوان پذیرش نمی شوند. این بیماران فقط جهت ویزیت حضوری اقدام کنند.

دکتر مریم تبریزی
متخصص قلب و عروق
فوق تخصص آریتمی و پیس میکر

شما قادر به فرستادن مدارک قلبی خود در صورت تمایل بصورت عکس و یا pdf هستید.

فرم زیر را کامل پر کنید و مدارک خود را شامل نوار قلب، اکو، هولتر ، اسکن و آزمایش خون را در صورت دارا بودن جهت تکمیل پرونده بارگذاری کرده و تصویر فیش واریزی به مبلغ 150 هزار تومان به شماره کارت 6104337606415741 را نیز در قسمت مدارک بار گذاری کنید سپس روی دکمه ارسال کلیک کنید.
*** جهت بیماران قدیمی خارج از کشور مشاوره تلفنی از طریق تماس صوتی اپلیکیشن imo ( ایمو ) صورت می گیرد. بنابراین در فرم شماره موبایلی داده شود که این اپلیکیشن بر روی آن نصب باشد و از در دسترس بودن تلفن خود تا انجام مشاوره اطمینان حاصل کنید، در غیر اینصورت جواب مشاوره از طریق پیامک متنی ( text ) به این اپلیکیشن صورت می گیرد.
راهنمای پر کردن فرم مشاوره
فرم زیر را پر کنید ( پر کردن تمامی موارد ستاره دار الزامی است )، در صورت تمایل مدارک قلبی خود را بارگذاری کنید. جهت آپلود مدارک روی انتخاب فایل کلیک کنید و سپس فایل مورد نظر را باز کنید ( حداکثر سایز فایل یک مگابایت باشد )، در صورت آپلود موفق اسم فایل نشان داده می شود. سپس پس از اطمینان از کامل کردن فرم و آپلود مدارک روی کلمه ارسال کلیک کنید، پس از ارسال مجددا همین صفحه باز می شود اگر پایین صفحه برای شما جمله " پیام شما با موفقیت ارسال شد و بزودی با شما تماس گرفته خواهد شد" ظاهر شود نیازی به پر کردن مجدد فرم و ارسال آن نیست ولی اگر پیغام خطا نمایش داده شد مورد گزارش شده را اصلاح کنید و سپس روی دکمه ارسال کلیک کنید.

در صورتیکه موفق به ارسال مدارک در فرم نشدید مدارک خود را می توانید به نشانی زیر ایمیل کنید ولی حتما از ارسال موفق فرم مطمئن شوید. به درخواستهایی که بدون ارسال فرم باشد رسیدگی نمی شود. eps@drmaryamtabrizi.ir