مشاوره انلاین دکتر تبریزی اریتمی

متخصص تپش قلب و ضربان قلب بالا و پایین دکتر مریم تبریزی

متخصص تپش قلب دکتر مریم تبریزی فوق تخصص قلب و عروق و آریتمی آماده ارائه بهترین خدمات تشخیصی و درمانی به بیماران محترم بصورت حضوری و یا مجازی می باشد.

تپش قلب ناشی از آریتمی در طب مدرن قابل درمان است. برای اغلب آریتمی ها درمان ابلیشن ( سوزاندن ) بکار می رود و درمان دارویی برای آریتمی های مقاوم به درمان ابلیشن استفاده می شود. درمان اولیه و انتخابی برای اکثر آریتمی های دهلیزی ابلیشن می باشد. در صورتیکه ضربان قلب پایین و کند یاشد درمان دارویی یا پیسمیکر ( باتری قلبی ) تجویز می شود.

در صورتیکه تپش قلب در زمینه آریتمی دارید و نیاز به مشاوره برای درمان دارید و امکان ویزیت و مشاوره حضوری برایتان امکان پذیر نیست می توانید از مشاوره تلفنی دکتر تبریزی متخصص تپش قلب استفاده کنید .

دکتر مریم تبریزی
متخصص قلب و عروق
فوق تخصص آریتمی و پیس میکر

برای درخواست مشاوره تلفنی با خانم دکتر مریم تبریزی فرم درخواست مشاوره تلفنی زیر را ثبت کنید. در اسرع وقت حداکثر تا 24 ساعت با شماره موبایل شما تماس گرفته می شود. مدت زمان مشاوره بطور متوسط 20 دقیقه است.

شما قادر به فرستادن مدارک قلبی خود در صورت تمایل بصورت عکس و یا pdf هستید.

در فرم شماره یک در هر سه ردیف نام و نام خانوادگی بیمار را وارد نمایید و سپس روی دکمه Send کلیک کنید و به درگاه پرداخت اینترنتی وصل شوید و پس از تراکنش موفق بطور خودکار به فرم اصلی شماره 2 هدایت می شوید، این فرم را کامل پر کنید و مدارک خود را شامل نوار قلب، اکو، هولتر ، اسکن و آزمایش خون را در صورت دارا بودن جهت تکمیل پرونده بارگذاری کرده و سپس روی دکمه ارسال کلیک کنید.
*** جهت بیماران خارج از کشور مشاوره تلفنی از طریق تماس صوتی اپلیکیشن imo ( ایمو ) صورت می گیرد. بنابراین در فرم شماره 2 شماره موبایلی داده شود که این اپلیکیشن بر روی آن نصب باشد و از در دسترس بودن تلفن خود تا انجام مشاوره اطمینان حاصل کنید، در غیر اینصورت جواب مشاوره از طریق پیامک متنی ( text ) به این اپلیکیشن صورت می گیرد.
فرم یک ( 1 )